Hotel Henryk

Hotel Henryk położony jest w samym centrum miasta, około 100 m od słynnego krynickiego deptaku, w bliskiej odległości od obiektów uzdrowiskowych oraz największych atrakcji Krynicy. Tak dogodne położenie sprawia, że jest to doskonała baza wypadowa dla narciarzy, pasjonatów górskich wycieczek, rodzin z dziećmi oraz wszystkich chcących spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Obiekt posiada 28 rożnego rodzaju, komfortowo wyposażonych pokoi, z których większość posiada balkony z widokiem na Górę Parkową i centrum miasta. W Każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor oraz telefon. Wszystkie maja też dostęp do internetu. W budynku znajduja się sauna, jacuzzi oraz bar.

Naszym Gościom oferujemy doskonałą, domową kuchnię. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego z regionalnym akcentem. Na naszych stołach znajdziesz m.in.: domowe pieczone mięsa, swojskie wędliny, miejscowe sery, syte ciepłe dania, świeże warzywa i owoce oraz wybór pieczywa i ciast. Obiadokolacje serwujemy do stołu w formie gotowych zestawów złożonych z zupy, drugiego dania, deseru, kompotu oraz kawy i herbaty. Nasi bywalcy mogą cieszyć się profesjonalną, pomocną i zawsze życzliwą obsługą. Zmotoryzowanym gościom gwarantujemy darmowy parking.